KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13227162
nr 1322 7162
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1969,34x38 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:49:28
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren